< طراحی سایت قم،سلفچگان،جعفریه | شرکت طراحی سایت 


ارسال پیام

طراحی سایت قم،سلفچگان،جعفریه

شهر قم ویژگی های خاص خودش را دارد. حضور مراجع تقلید و مسجد جمکران و مرقد خانم معصومه کاری کرده است که این شهر به عنوان یکی از شهرهای اصلی جهان اسلام مطرح شود.

بنابراین قم چیزی شبیه به یکی از نماینده های اصلی اسلام می باشد. از این رو هر اتفاق مثبت و منفی که در این شهر رخ می دهد به عنوان کاری است که دین اسلام انجام داده است و آن را قبول دارد.

با این حساب طراحی سایت قم به منزله یکی از مهمترین نماد های این شهر محسوب می شود. از این رو بجز خدمات عمومی که از یک طراحی سایت انتظار داریم در طراحی سایت قم ما باید خدمات ویژه تری را انتظار داشته باشیم.

برخی از خدمات عمومی طراحی سایت قم عبارتد از:

1-      طراحی گرافیکی مناسب و جذاب

2-      برنامه نویسی حرفه ای و متناسب با آخرین متد های روز

3-      استفاده از سئو مناسب و حرفه ای

4-      بهینه سازی سایت

5-      ایجاد سرعت مناسب

6-      طراحی رابط کاربری مناسب

این ها از شرایط عمومی است که نه تنها در طراحی سایت قم بلکه باید در تمامی طراحی سایت ها رعایت شود. در بین این موارد گزینه های رابط گرافیکی و سئو سایت از اهمیت فوق العاده برخوردار است و باید در مورد آن آها حساسیت بیشتری نشان دهیم.

اما همانطور که گفتیم بجز این شرایط و ویژگی های عمومی طراحی سایت سلفچگان از یک سری خصوصیات خاص باید پیروی کند. در واقع این خصوصیات در دل همین ویژگی های عمومی اتفاق می افتد و چیزی خارج از آن ها نمی باشد.

به  طور مثال به طور عمومی طراحی سایت قم باید طراحی گرافیکی مناسبی داشته باشد. اما به شکل اختصاصی این طراحی گرافیکی باید به صورتی باشد که نمود مذهبی بودن شهر قم را به رخ بکشد. حال در ادامه سعی می کنیم این خدمات اختصاصی را به طور مفصل مورد بررسی قرار دهیم.

توجه داشته باشید که نه تنها در طراحی سایت جعفریه بلکه در هر نوع طراحی سایتی، اولین مورد تعیین کننده و مشخص کننده، نیاز شما می باشد. در مراحل بعدی این خلاقیت شماست که می تواند موفقیت شما در طراحی را تضمین کند. موارد گفته شده در در اینجا صرفا جنبه راهنمایی و ایجاد یک دید کلی در شما می باشد.

 طراحی گرافیکی و استفاده از رنگ در طراحی سایت قم

طراحی گرافیکی و استفاده از رنگ در طراحی سایت قم

اولین چیزی که یک کاربر در مواجه با یک سایت به آن بر می خورد، طراحی گرافیکی سایت می باشد. اصولا نوع طراحی گرافیکی اولین ایده و نظر را در مورد سایت به کاربر القا می کند.

یعنی اگر یک سایت از طراحی گرافیکی مناسبی برخوردار باشد، در همان دید اول کاربر می تواند حدس بزند که حیطه کاری این سایت چه می تواند باشد.

آن چیزی که در باب طراحی گرافیکی در طراحی سایت قم بسیار مهم است این است که در کنار مشخص کردن حیطه کاری سایت، گوشه چشمی به مذهبی بودن آن داشته باشد. در اصل یک سایت که برای شهر قم طراحی می شود یا باید از اول اعلام نکند که متعلق به این شهر است یا اگر به نوعی می خواهد رابطه خود با شهر قم را بیان کند باید تا حدودی در طراحی گرافیکی خود مذهبی بودن را مد نظر داشته باشد. در این مسیر استفاده از دو راهکار می تواند بسیار در طراحی سایت قم راهگشا باشد. ابتدا استفاده از شکل و دوم استفاده از رنگ.

در استفاده از شکل طراح سایت می تواند با استفاده از ذوق و سلیقه خود چند مورد را به کار ببرد. اولا شکل های اسلامی و مذهبی همواره تقارن داشتند و این تقارن در تاریخ معماری ایرانی نیز به وفور یافت می شود. بنابراین طرح گرافیکی مورد استفاده در طراحی سایت قم بهتر است تقارن را داشته باشد. استفاده از طرح های اسلیمی هم می تواند جذابیت دیداری را افزایش دهد و هم زیبا بینی اسلامی را به رخ می کشد.

اما در مورد استفاده از رنگ باید کمی دقت عمل بیشتری به خرج داد. زیرا در سال های گذشته تبلیغات منفی درباره افسرده بودن دین اسلام صورت گرفته است. استفاده از رنگ های قهوه ای و تیره در طراحی سایت قم به هیچ عنوان توصیه نمی شود. بهترین رنگ ها به عنوان تم اصلی در طراحی سایت قم می تواند ترکیبی از رنگ سفید و فیروزه ای باشد. این ترکیب رنگ در کنار طرح های اسلیمی تواند طرح گرافیکی خوبی را به نمایش بگذارد.

طراحی گرافیکی تنها یک بخش از طراحی سایت قم می باشد. طراحی گرافیکی می تواند کاربر را جذب خود کند اما در صورتی که اصلا کاربر با سایت شما آشنا شود. در کلام بهتر، وقتی طراحی گرافیکی دیده می شود که سایت شما توسط کاربر پیدا شود. در واقع در 90 درصد مواقع کاربر توسط جست و جو های گوگل سراغ سایت های مختلف می روند. بنابراین سایت شما باید توسط گوگل در رتبه های اول به کاربر نشان داده شود تا کاربر راغب به مشاهده سایت شما باشد.

 سئو سایت و بهینه سازی در طراحی سایت سلفچگان

سئو سایت و بهینه سازی

اما طراحی گرافیکی تنها یک بخش از طراحی سایت قم می باشد. طراحی گرافیکی می تواند کاربر را جذب خود کند اما در صورتی که اصلا کاربر با سایت شما آشنا شود.

در کلام بهتر، وقتی طراحی گرافیکی دیده می شود که سایت شما توسط کاربر پیدا شود. در واقع در 90 درصد مواقع کاربر توسط جست و جو های گوگل سراغ سایت های مختلف می روند. بنابراین سایت شما باید توسط گوگل در رتبه های اول به کاربر نشان داده شود تا کاربر راغب به مشاهده سایت شما باشد.

برای راضی کردن گوگل از موضوعی تحت عنوان سئو سایت در طراحی سایت استفاده می شود. سئو سایت مبحثی است بسیار طولانی و تا حدی پیچیده. بنابراین برای داشتن یک طراحی سایت مناسب بهتر است این مورد را به متخصصین حرفه ای آن بسپارید.

اما بهینه سازی نیز مبحثی است که باید در هر نوع طراحی سایتی از جمله طراحی سایت قم رعایت شود. این مبحث به معنی داشتن بهترین کاربری با کمترین هزینه ممکن است. در واقع شما برای طراحی سایت قم یا هر سایت دیگری باید شرایط هزینه ای را صرف کنید. این هزینه به جز طراحی های گرافیکی شامل هزینه حافظه، هاست و پردازش می باشد. بهینه سازی به شما این قدرت را می دهد که بر اساس نیاز خود بتوانید فضای مناسب، هاست مورد اطمینان و پردازش درستی داشته باشید. البته طراحی سایت قم تنها مختص به شهر قم نمی باشد، بلکه در شهرهایی مانند سلفچگان، جعفریه، قنوات و ... نیز این خدمات قابل دسترسی و استفاده می باشد.

در صورت نیاز به طراحی سایت ارزان و اختصاصی  به صفحه قیمت طراحی سایت ما مراجعه فرمایید و یا با شرکت طراحی سایت تماس بگیرید تا از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

نظرات ( ۰ )

نظر خود ارسال فرمایید.