< طراحی سایت ارزان، اختصاصی و حرفه ای | شرکت طراحی سایت 


ارسال پیام

طراحی سایت ارزان، اختصاصی و حرفه ای

طراحی سایت ارزان برای هر نوع کسب و کاری خصوصا کسب و کارهای کوچک که نمیخواهند هزینه بالا بابت طراحی وب سایت بپردازند بسیار ضروری است. در واقع امروزه اغلب کسب وکار ها برای معرفی و ارائه خدمات خود نیازمند یک وب سایت هستند. طراحی سایت ارزان با ایجاد یک سایت با کیفیت و ارزان و با قیمتی بسیار پایین این افراد را در تهیه سایت تخصصی کمک نمود.

با پیشرفت تکنولوژی و ورود اینترنت به زندگی و کسب وکارها امروزه اغلب تبلیغات و معرفی محصولات و ارائه خدمات به صورت اینترنتی است. در واقع امروزه هر شخص یا شرکت و یا مجموعه ای برای توسعه بازار و پیشبرد برنامه های تجاری و اقتصادی خود نیازمند یک وب سایت است. از این رو راه اندازی یک وب سایت در زمینه بازاریابی و معرفی و ارائه خدمات و محصولات نقش مهمی را ایفا می کند.

به دلیل اهمیت وب سایت در توسعه اقتصادی و فرهنگی و تجاری اکثر افراد و شرکت ها به دنبال راه اندازی و طراحی سایت ارزان هستند. از این رو شرکت های مختلفی تاسیس شدند و با مشاوره دادن به این افراد آن ها را در امر طراحی سایت ارزان یاری می نمایند. در واقع طراحی سایت ارزان با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگانی مثل وردپرس و جوملا بسیار بهینه و همچنین تخصصی می باشد. البته لازم به ذکر است که بدانید انجام این چنین پروژه هایی نیازمند متخصصان و برنامه نویسان وب سایت دارد.

 

طراحی سایت ارزان

 

از این رو اگر شما نیز به دنبال طراحی سایت ارزان اعم از طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی هستید و می خواهید از قیمت طراحی سایت با خبر شوید می توانید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

طراحی سایت ارزان و خدماتی که می توان از آن انتظار داشت

وقتی به دنیای اطراف خود نگاه می کنیم احتمالا همه چیز را عادی می بینیم و اتفاق چندان خاصی را در جریان نمی بینیم. اما اگر سعی کنیم مانند یک آدم فضایی که تازه به زمین آمده به اطراف خود دقیق شویم، عجایب بسیاری را می بینیم. یکی از مهمترین این عجایب که امروزه تبدیل به مسئله ای عجیب برای جامعه شناسان و روانشناسان شده است، اختراع اینترنت و استفاده از آن می باشد. این اختراع کاربردی در حقیقت یک وسیله خاص و مخصوص نیست. بلکه یک امکان عمومی و همگانی است که بر اساس آن می توان از یک گوشه دنیا با گوشه دیگر دنیا ارتباط برقرار کرد. این ارتباط و رد و بدل اطلاعات به قدری جذابیت و راحتی برای انسان به همراه داشت که به سرعت باورنکردنی در آن پیشرفت کرد و به امروز به حدی رسیده است که دنیای اینترنتی و مجازی می تواند در برابر دنیای واقعی قد علم کند و خود را به عنوان یک دنیای مستقل معرفی کند. این دنیای مستقل و این شهر شلوغ هزاران راه ورود و خروج مختلف دارد. از مهمترین و اصلی ترین راه های ورود به این شهر را مسلما می توان انواع سایت ها و وبلاگ ها دانست. در کلام بهتر اصلی ترین دروازه های ورود به شهر اینترنتی و مجازی همین سایت ها می باشند که روزانه میلیون ها کاربر از آن ها عبور می کنند. داشتن یک دروازه شلوغ و پر رفت و آمد برای خود مزایای مالی بسیاری دارد که فارغ از هدف اصلی سایت می تواند بسیار مورد توجه قرار بگیرد. اما برای داشتن همچنین سایت شلوغ و پر رفت و آمدی باید طراحی سایت قوی و درستی برای آن در نظر گرفت. از این رو سوال اصلی اینجاست که آیا با طراحی سایت ارزان می توان به این هدف رسید؟ روی دیگر این سوال این است که در طراحی سایت ارزان چه خدماتی ارائه می شود و به واسطه استفاده از این ویژگی از چه خدماتی صرف نظر کنیم؟ در ادامه می خواهیم در این باره صحبت کنیم و بیشتر با خدمات طراحی سایت حرفه ای آشنا شویم.

 خدمات در طراحی سایت ارزان

خدمات در طراحی سایت ارزان

به طور عمومی هر سایتی یک سری ویژگی های عمومی دارد که به نوعی لازمه ایجاد آن سایت می باشد. این شاخص های عمومی عبارتند از:

1-      برنامه نویسی هسته اصلی سایت

2-      سئو سایت

3-      داشتن رابط های کاربری

4-      محتوا گذاری

هر سایتی با هر ویژگی که می خواهد راه اندازی شود مسلما باید این 4 ویژگی را داشته باشد. بسیاری از وبلاگ ها از درگاه هایی استفاده می کنند که دیگر نیاز به طراحی سایت خاصی ندارند و این درگاه ها این 4 ویژگی را به صورت رایگان در اختیار آنها می گذارند.

محتوای این وبلاگ ها هرچه قدر عالی باشد و از سئو سایت خوبی نیز برخوردار باشد باز چندان موفقیت خاصی نخواهد داشت. چرا که از نظر بصری و گرافیکی ضعف عمیقی دارند و از طرفی به هیچ عنوان بهینه نمی باشند. از نظر برنامه نویسی نیز دچار مشکلاتی مانند عدم شخصی سازی درست می باشند.

اما در یک طراحی سایت حرفه ای و منطقی مانند طراحی سایت اختصاصی می توان خدمات زیر را انتظار داشت:

1-      برنامه نویسی هسته اصلی سایت به شکل اختصاصی

2-      طراحی رابط گرافیکی مناسب با نوع سایت و نیاز کاربر

3-      طراحی گرافیکی معقول

4-      استفاده از سئو سایت حرفه ای و نیمه حرفه ای

5-      بهینه سازی ساعت

این 5 خدمات در طراحی سایت ارزان باعث می شود که یک سایت بتواند وارد رقابت با طراحی های مطرح بشود. آن چیزی که در خدمات  طراحی سایت ارزان بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، برنامه نویسی اختصاصی و استفاده از سئو سایت حرفه ای و نیمه حرفه ای می باشد.

در رتبه های بدی از نظر اهمیت یک طراحی سایت ارزان برای سایت شما بهینه سازی خوبی را در نظر می گیرد و کاری می کند که تا حد امکان سایت شما با سرعت خوب به کاربر نمایش داده شود و کارایی خوبی از خود نشان دهد. البته برای این که بهینه سازی به خوبی انجام شود سایت باید از هاست و دامنه مناسب برخوردار شود و از یک سرور مجازی معتبر و مناسب با نیاز خود استفاده کند .

 

 تفاوت طراحی سایت ارزان و طراحی سایت تخصصی

 

تفاوت طراحی سایت ارزان و طراحی سایت حرفه ای

اما سوال اصلی اینجاست که چه فرقی بین طراحی سایت ارزان و طراحی سایت حرفه ای وجود دارد؟ اصلی ترین تفاوت بین طراحی سایت ارزان و سایر طراحی ها در طراحی گرافیکی آن می باشد. در واقع طراحی گرافیکی و طراحی رابط های کاربری عالی و منحصر به فرد برای کاربر می تواند بسیار هزینه بر باشد. از این رو جز اولین چیزهایی که معمولا در طراحی سایت ارزان حذف می شود، استفاده از طراحی گرافیکی منحصر به فرد و عالی است.

در طراحی سایت ارزان باید قبول کرد که تا حدودی از طرح های تکراری استفاده کرد و چندان برای ان هزینه نکرد. البته برای استفاده از این طرح ها نیز می توانید خلاقیت به کار ببرید و با خلاقیت خود جنبه بصری را برای کاربر جذاب تر کنید. استفاده از رنگ مناسب و طرح های اسلیمی و ... بیشتر به خلاقیت شما و طراح شما بستگی دارد تا جیب شما.

تفاوت دیگر طراحی سایت ارزان با سایر طراحی ها در بهینه سازی حرفه ای و عالی سایت می باشد. احتمالا شما نیز این تجربه را دارید که برخی از سایت ها به محض کلیک خوردن بارگذاری می شوند و کاربر را منتظر نمی گذارند. اما با همان سرعت اینترنت برخی دیگر از سایت ها چند ثانیه و یا حتی چند دقیقه کاربر را معطل می کند. حوصله کاربر امروزی به اندازی نیست که به سایت شما چند دقیقه زمان بدهد. البته همانطور که در بالاتر گفته شد در طراحی سایت ارزان به بهینه سازی سایت توجه می شود اما اگر می خواهید بهینه سازی حرفه ای تری داشته باشید و کاربران را شگفت زده کنید به نظر باید پول بیشتری خرج کنید.

در نهایت توجه داشته باشید، بسیاری با عنوان طراحی سایت ارزان سعی دارند که برخی از خدمات گفته شده را ارائه ندهند و به نوعی همان وبلاگ های رایگان را به شما تحویل دهند. شرایط و ویژگی های گفته شده از طراحی سایت حرفه ای باید جز مطالبه های شما باشد. در آن ها دقیق باشید و از طراح خود این ویژگی ها را بخواهید.

طراحی سایت ارزان و قیمت طراحی سایت

همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم امروزه به دلیل حائز اهمیت بودن وب سایت ها در توسعه بازار و بازریابی و گسترش تجاری و اقتصادی لذا بسیاری افراد صاحبان کسب و کار به دنبال راه اندازی و طراحی سایت اختصاصی هستند. اما از آنجایی که راه اندازی و طراحی سایت اختصاصی به گونه ای که در آن توجه به نیاز مشتری قالب باشد و همچنین در آن وب سایت به صورت اختصاصی برنامه نویسی انجام شود هزینه بالایی دارد و اکثر صاحبان کسب و کار نمی توانند در ابتدای شروع حرفه خود چنین هزینه بالایی را برای طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی تقبل کنند لذا بسیاری شرکت های طراحی و راه اندازی وب سایت استفاده از برنامه های سایت ساز را به این افراد پیشنهاد می کنند که یک طراحی سایت ارزان است.

یکی از این برنامه های سایت ساز رایگان که بسیار محبوب و پرکاربرد و همچنین معروف نیز می باشد وردپرس است که با این برنامه می توان انواع طراحی سایت اعم از طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا حرفه ای و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه انجام داد.

دلیل استفاده از این برنامه سایت ساز رایگان هم مزایای منحصر به فرد آن است که از جمله این مزایا می توان به توسعه پذیری و کاربری بسیار آسان، داشتن قالب های متعدد و افزونه های زیاد که این مزایا سبب جلب توجه افراد شده است. از این رو امروزه برای طراحی سایت ارزان، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی معمولا از این برنامه سایت ساز استفاده می شود ولی ما با کیفیتی بالاتر از سیستم های مدیریت محتوا آماده برای شما طراحی سایت اختصاصی مینماییم و از صفر تا صد طراحی سایت را برنامه نویسی اختصاصی می نماییم و از هیچ ابزار آماده ای استفاده نمیشود از اینرو این سایت کیفیت بالاتری خواهد داشت زیرا که فقط آن چیزی که مورد نظر شما بوده برنامه نویسی شده است.

روش های طراحی سایت ارزان

امروزه شرکت های مختلفی به منظور ارائه خدمات طراحی وب سایت به افراد و صاحبان کسب و کار تاسیس شدند و به افراد و شرکت هایی که علاقه دارند یک وب سایت حرفه ای و تخصصی با هزینه بسیار کم و همچنین در کوتاهترین زمان راه اندازی کنند کمک می کنند. این شرکت ها معمولا به این افراد بسته طراحی سریع، ارزان و خلاقانه را پیشنهاد می دهند چرا که در این بسته تمام امکاناتی که برای راه اندازی و طراحی سایت ارزان مثل طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت شرکتی و یا هر نوع طراحی سایت تخصصی نیاز است قرار داده شده است.

همچنین اگر قیمت طراحی سایت نیز برای شما مهم است باید بدانید که تعرفه طراحی سایت بسته به میزان اطلاعات شما متغیر است. در واقع هر شرکتی روش ساخت طراحی سایت ارزان مخصوص به خود را دارد که یکی از این روش ها قالب های سایت تولید شده است این روش شامل خرید و نصب قالب، ایمن سازی و بهینه سازی سایت، آموزش کنترل پنل، داشتن پشتیبانی و ریسپانسیو یا همان نسخه موبایلی وب سایت می باشد.

این روش به این صورت است که قالب های وب سایت متعددی توسط طراحان شرکت سایت ساز تولید می شوند و از این رو امکان توسعه و پشتیبانی این قالب ها وجود دارد. این قالب های برای انواع وب سایت های شرکتی و فروشگاهی و شخصی و .. می باشند. کافی است شما به وب سایت مورد نظر مراجعه کنید و قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید. قالب انتخاب مطابق فعالیت و شغل شما سفارشی ساخته می شود.

در واقع مراجعه به وب سایت های راه اندازی و طراحی سایت به این دلیل است که طراحی سایت ارزان و حرفه ای باید توسط متخصصان و برنامه نویسان وب سایت انجام شود تا بتوان امنیت و کیفیت را برای طراحی سایت ارزان فراهم نمود.

طراحی سایت ارزان چگونه است؟

در واقع از جمله فعالیت های یک شرکت طراحی سایت برای طراحی و راه اندازی وب سایت میتوان به موارد ذیل اشاره کرد.

 

طراحی سایت حرفه ای

 

مراحل و راه اندازی وب سایت عبارتند از:

طراحی:

امروزه داشتن یک وب سایت زیبا و حرفه ای در توسعه کسب و کار نقش مهمی دارد و نشان می دهد که شما نیز در شغل خود حرفه ای هستید. لذا طراحی سایت زیبا و تخصصی و حرفه ای یکی از معیارهای متخصصان طراحی سایت است.

کدنویسی:

علاوه بر زیبایی، جنبه های فنی وب سایت بسیار حائز اهمیت می باشد. لذا طراحی یک سایت کارآمد با سرعت بالا از دیگر معیارهای شرکت های طراحی سایت ارزان می باشد.

پشتیبانی:

پس از طراحی و انتشار سایت، چگونگی مدیریت کردن سایت به مشتریان آموزش داده می شود و همچنین در صورت نیاز بیشتر به راهنمایی باز هم این شرکت ها با داشتن کارشناسان مجرب به این افراد کمک می کنند.

برنامه ریزی:

در این مرحله وب سایت متناسب با شغل و کسب و کار مشتری تدوین می شود و طرح اولیه وب سایت منطبق با آن ساخته می شود.

شرکت طراحی سایت ارزان با کیفیت و امنیت بی نظیر همه امکانات مورد نیاز را با توجه به نیاز مشتری در طراحی سایت مورد نظر قرار می دهند تا رضایت مشتری را جلب نمایند. نحوه پیاده سازی وب سایت، سئو سایت، بهینه سازی رتبه سایت و ... از جمله این امکانات می باشد. لذا از جمله ویژگی های طراحی سایت ارزان عبارتند از: قیمت مناسب، ورود اطلاعات صفحات سایت، قالب های متنوع و زیبا، پشتیبانی آنلاین و آماده سازی سریع طراحی سایت ارزان

در صورت نیاز به طراحی سایت ارزان و اختصاصی همچنین کاملاً برنامه نویسی شده و بدون استفاده از سیستم های مدیریت آماده میتوانید به صفحه تعرفه طراحی سایت ما مراجعه فرمایید و یا با شرکت طراحی سایت تماس بگیرید تا از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

نظرات ( ۱ )

avatar
-
۲۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت: ۱۶:۲۹
سلام. هزینه طراحی سایت چقدر هست؟

نظر خود ارسال فرمایید.