< طراحی سایت قزوین،تاکستان،آبیک | شرکت طراحی سایت 


ارسال پیام

طراحی سایت قزوین،تاکستان،آبیک

قزوین شهری است تاریخی که این می تواند خوراک عکسی و متنی بالایی برای یک طراح باهوش داشته باشد. در واقع قزوین را تونل تاریخ ایران می نامند. به این معنی که رابطه بین تاریخ معاصر و تاریخ کهن ایران از گذرگاه قزوین می گذرد. این ویژگی می تواند در طراحی سایت قزوین بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

وقتی فردی به زادگاه خود و جایی که زندگی می کند وفادار است و به وجود آن افتخار می کند و به واسطه طراحی سایت قزوین آن را به نمایش عمومی می گذارد. در واقع می تواند به مخاطب این اعتماد و اطمینان را بدهد که قدر مشتریان و مخاطبان ثابت را خواهد دانست و هیچگاه از گذشته خود فرار نمی کند. از این رو به نظر می آید بهتر است کمی بیشتر با طراحی سایت تاکستان و خدمات آن آشنا شویم.

بنابراین با توجه به سخنان گفته شده، اصلی ترین خدماتی که می توانیم از طراحی سایت قزوین انتظار داشته باشیم عبارتند از:

1-      طراحی  گرافیکی خوب

2-      استفاده از سئو سایت مناسب

3-      بهینه سازی درست سایت و افزایش سرعت آن

4-      تعریف رابط کاربری مناسب و راحت

5-      طراحی راه ارتباطی مناسب بین مدیر سایت و کاربران

این موارد در دید اول دقیقا همان چیزهایی است که به شکل کلی ما نه تنها در طراحی سایت قزوین بلکه در هر نوع طراحی دیگری شاهد آن هستیم. اما اگر کمی در این موضوع دقیق تر شویم، متوجه این موضوع خواهیم شد که در هر کدام از این موارد می توان ویژگی های خاص و منحصر به فردی تعریف کرد.

 

طراحی سایت قزوین از گذرگاه تاریخ

 

در طراحی سایت قزوین  در بخش طراحی گرافیکی خوب، ما باید به دنبال یک سری نماد های اساسی و معروف در شهر قزوین بگردیم. این نمادها اولا باید کاملا یونیک و غیر تکراری باشد. ثانیا باید در بیشتر نقاط کشور و حتی خارج از کشور این نمادها معروف و قابل شناسایی باشد. یا حداقل با کوچکترین توضیح بتوان نماد را معرفی کرد. البته جدیدا یک ترفند دیگر وجود دارد آن این که نمادی انتخاب می شود که حس معمایی مخاطب را برمی انگیزد و کاری می کند مخاطب به دنبال مفهوم آن نماد باشد، در این حالت هم مخاطب جذب شده و هم نماد فهمیده شده است. اما در نظر بگیرد طراحی و ساخت همچنین نمادی که برگرفته از ریشه تاریخی باشد، بسیار سخت است. 

بنابراین بیشتر از چیزی که فکرش را میکنید یک طراحی سایت قزوین می تواند موارد منحصر به فردی به سایت شما اضافه کند که کمتر می توان مثال آن را پیدا کرد. از این رو حتما خودتان پیش قدم شوید و سراغ شهرتان بروید و سعی کنید انواع جاهای آن را از نظر بگذرانید و مناطق تاریخی آن را به دید دیگری نگاه کنید. شک نکنید نتیجه کار شما را حیرت زده خواهد کرد.

 آرشیو، نمادی از تاریخ در طراحی سایت قزوین

آرشیو، نمادی از تاریخ در طراحی سایت قزوین

همانطور که در بالاتر گفتیم، ما در طراحی سایت قزوین باید تاریخ را زنده کنیم و از آن به عنوان نماد مفهومی سایت خود استفاده کنیم. بنابراین هر چیزی که رنگ و بوی تاریخی داشته باشد، می توانند بسیار مورد استفاده ما قرار بگیرد. یکی از مهمترین این نماد ها در هر سایتی، بخش آرشیو سایت می باشد. یک طراح باهوش می داند که در طراحی سایت قزوین می تواند از بخش آرشیو آن به نحو احسن استفاده کند.

آرشیو در سایت به معنی پلی به گذشته و نگاه به مطالب قبلی می باشد. از این رو می توان از این مفهوم تاریخی به شکل گرافیکی و رابط کاربری درست  استفاده کرد. کافی است کمی خلاقیت به خرج داد و توجه ویژه ای به این بخش کرد.

به طور مثال می توان از شعار معروف شهر قزوین: " قزوین، تونل تاریخی ایران " استفاده کرد. به طور مثال می توان تونلی را طراحی کرد که با عبور از آن بخش های مختلف آرشیو قابل دسترسی باشند و این ویژگی می تواند به شدت کاربران را جذب کند و از نظر رابط کاربری نیز می تواند بسیار موثر باشد.

بجز این داشتن یک آرشیو مدون و درست و اصولی که هر کاربر، با هر سطح سواد بتواند از آن استفاده کند می تواند جز مهمی از خدمات طراحی سایت قزوین به شمار بیاید. از این رو برعکس بیشتر طراحی ها و سایت های مختلف سعی کنید بر بخش آرشیو خود حساسیت بالایی داشته باشید.

لینک دهی های مناسب به بخش های مختلف آرشیو و استفاده همیشه از مطالب گذشته نیز می تواند شما از نظر سئو سایت در طراحی سایت قزوین بسیار جلو بیاندازد و کاری کند که مطالب سایت شما همیشه سبز باشد و گوگل برای آن ها اعتبار زیادی در نظر بگیرد.

بنابراین به طور خلاصه طراحی سایت قزوین به معنی طراحی خارق العاده نیست، ما همان عنوان های عمومی را قرار است به شکلی دیگر ببینیم. همانطور که در این جا ما مشاهده کردیم که چگونه بخش آرشیو که در بیشتر سایت ها چندان مورد توجه قرار نمی گیرد می تواند برای ما مهم و حائز اهمیت باشد. اما این تمام مسیر طراحی سایت آبیک نمی باشد.

مفهوم رنگ در طراحی سایت قزوین  

مفهوم رنگ در طراحی سایت قزوین

اما یک مورد مهم در طراحی گرافیکی استفاده درست از مبحث رنگ می باشد. رنگ اولین چیزی است که ذهن انسان بدون تحلیل به آن برخورد می کند. رنگ در دید اول چندان اهمیت خاصی ندارد اما از نظر روانشناسی می تواند بسیار بسیار مهم باشد.

وقتی بخواهیم از دید تاریخی به طراحی سایت قزوین نگاه کنیم، اصولا باید از رنگ های قهوه ای و خاکی استفاده کنیم. اما این رنگ ها دو مشکل اساسی دارد.

اول این که کمی حالت افسردگی و گرفتگی به سایت اضافه می کند و باعث می شود که کاربر در همان ابتدای امر و ورد به سایت دچار یک نوع خمودگی و خستگی خاص بشود و این به هیچ عنوان برای سایت ما خوب نیست.

از طرف دیگر برخی از سایت های مذهبی در سال های گذشته استفاده های زیادی از رنگ های قهوه ای و خاکی کرده اند و به نوعی رنگ و بوی مذهبی هب این رنگ داده اند. از این رو استفاده از آن رنگ ها در طراحی سایت قزوین به هیچ عنوان توصیه نمی شود.  رنگ هایی مانند سبز، لاجوردی و حتی فیروزه ای می تواند انتخاب مناسبی برای تم کلی سایت باشد. البته نوع سایت و خلاقیت مشا تاثیر بسیاری در انتخاب این رنگ ها خواهد داشت.

در نهایت می توان گفت که طراحی سایت قزوین نه تنها در شهر قزوین که در شهرهای مختلفی چون آبیک، بوئین زهرا و تاکستان و ... قابل دسترسی می باشد. کافی است کمی در این زمینه خلاقیت به خرج داد و به این نکات گفته شده کمی فکر کرد. مسلما تغییرات عمده ای در سایت شما رخ خواهد داد که به نفع شما خواهد بود.

در صورت نیاز به طراحی سایت ارزان و اختصاصی  به صفحه هزینه طراحی سایت ما مراجعه فرمایید و یا با شرکت طراحی سایت تماس بگیرید تا از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

نظرات ( ۰ )

نظر خود ارسال فرمایید.